Welness & Spa

Mint Sağlık Kulübü tecrübenize de farklı bir boyut getiriyor. Yalnız sunduğu hizmet ve uygulamalarla değil, mekanlarının çeşitliliği ve mimarisi ile de öne çıkan Mint Sağlık Kulübü, Geleneksel Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası, Tuz Odası ve Alternatif Masaj Salonları gibi özenle seçilmiş ürün ve hizmet yelpazesi ile değerli konuklarına etkileri uzun sürecek eşsiz bir deneyim yaşatacaktır.

Isıtmalı, kimyasal klordan arındırılmış, tuzlama yöntemiyle klorlandırılmış, tuzlu suyu ile yarı olimpik yüzme havuzu ve son teknoloji ile donatılmış modern fitnes merkezimizin yanı sıra Sağlık Kulübü bölümümüzde hizmetinize sunulan birçok farklı tedavi teknikleri içeren çeşitli uygulama seçenekleri ile ruhsal ve bedensel olarak bambaşka bir dünyaya dalacaksınız.

Geniş ve ferah dinlenme alanının hemen yanı başındaki Vitamin Bar’da, sağlıklı beslenmeye önem verenler için tamamen doğal ürünlerden hazırlanan sıcak bitki çayları, özenle seçilmiş taze meyve ve sebze suları veya çeşitli vitamin içerikli kokteyller ve aperatifler sizi gündelik yaşamdan uzaklaştırıp bambaşka bir dünyaya götürecektir. Farklı, sağlıklı bir dünyaya…