Masaj

Klasik Masaj
Anatomik ve fizyolojik esaslara dayalı olarak dolaşım ve lenf sistemi istikametinde çeşitli manipülasyonlar yapılarak genel gevşeme sağlamak, dolaşımı hızlandırmak kaslardaki gerginlikleri azaltmak amacıyla uygulanan bir masaj yöntemidir.

Derin Doku Masajı
Kronik ağrılar, harerek kabiliyetinde kısıtlanmalar, kronik kas gerginlikleri, fibromiyalji gibi durumlarda derinlerde yer alan kas ve dokulara düşük tempo ile derin baskılar yapılarak uygulanan bir masaj yöntemidir.

Manuel Lenf Drenaj
Dokularda ödem birikimini önlemek veya meydana gelmiş ödemin drenajını sağlamak amacıyla lenf sistemini uyardıktan sonra ödemin vücuttan atılmasını sağlamak amacıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Selülit Masajı
Kan dolaşımı hızlandırılarak, lenf drenaj etkisiyle selülitlerin yoğun olduğu bölgelerde azalma sağlayan bir masaj yöntemidir.

Spor Masajı
Yaralanmaları önleyici, atletik faaliyetler öncesi ve sonrası vücudu hazır hale getirmek ve en iyi duruma hazırlanmak, tutmak amaçlı uygulanan bir masaj yöntemidir.

Sırt Baş Boyun Masajı
Baş masajı sinir uçlarına denk gelen refleks noktaları üzerinde yoğunlaşmış, parmak baskılarının fazlaca kullanıldığı masaj çeşididir. Baş, yüz, boyun ve omuz dokuları kas ve eklemlerde biriken stresi dağıtarak ortadan kaldırmayı amaçlar.

Refleksoloji Masajı
Ayaklarda refleks noktalarına uygulanarak vücuttaki sinirleri ve kan dolaşımını uyararak rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olan bir masaj yöntemidir.


Diğer bakımlar

  • Tuz Odası / 30 Dakika
  • Hamamda Kese / 30 Dakika
  • Hamamda Kese & Köpük Uygulaması / 30 Dakika
  • Hamamda Köpük masajı / 30 Dakika
  • MINT SPA & WELLNESS Günlük Kullanımı