Çok nezih güzel ve sakin bir otel
2 Ekim 2016
Oranda gayet temiz nezih ve sakin bir otel. Özellikle arka manzaraya bakan odaların önü açık ve gayet ferah manzaralı. Odalar biraz küçük ama şehir oteli sonuçta akşam odaya geldiğinizde rahat edersiniz. Restorant kısmında mantar soslu bonfile öneririm
Çok şaşıracaksınız
1 Kasım 2019
Fuar sebebiyle iş arkadaşlarımızla beraber konaklama yaptık, ben üç gece kaldım. Fuar alanına yakınlığı nedeniyle bu sitede yapılan yorumlara da güvenerek tercih sebebimiz oldu. Açıkça söylemek gerekirse uzun zamandır bir otel beklentimin üzerinde çıktı.
Çok Başarılı
21 Ağustos 2019
İşim gereği birçok otelde kalıyorum. Atlı otelin yeri gerçekten bir başka. Temizlik, konfor, hız ve insan ilişkileri açısından çok başarılı bir otel. Odalarının kullanımı ve içeriği başarılı. Yastık çeşitliliği fazla. Personel profesyonel ve eğitimli.
Mükemmel ve temiz
17 Temmuz 2019
3 seneden beri yazin Ankara ya geldigimizde Atli Otel de kaliyoruz. Odalari cok temiz, elemanlari samimi ve her konuda yardimci oluyorlar. Bu sene havuzunu da kullandik. Havuz ve spa bölümü de gercekten cok güzel ve temiz. Tercihimiz daima Atli Otel olacak. Kesinlikle tavsiye edebilecegim bir otel.
Mükemmel
17 Temmuz 2019
Bir Ankaralı olarak bu oteli yeni keşfettim. Restoranı ve spa’sını kullanma fırsatım oldu. Her personeli, şu anda servis veren restoran görevlisi Orhan Bey, Spa’dan Hülya Hanım’a çok teşekkür ederim.
iletişim
İlkbahar Mahallesi, 596. Sokak No:79 Yıldız,
Çankaya/ANKARA
Telefon 444 96 08
Yorum ve sorularınızı bekliyoruz.