Siz nasıl isterseniz…

İş ve siyaset dünyasının kalbi Çankaya’da konumlanan, Beypazarı’na 60 km. Kızılcahamam’a 80 km. Esenboğa Havalimanı’na 32 km uzaklıkta olan Atlı Otel, bakanlıklara, resmi kurumlara, iş ve alışveriş merkezlerine kolay ulaşım ayrıcalığı sunuyor.

Modern iş ve kent hayatının gereksinimlerine en üst düzeyde cevap verecek şekilde tasarlanan Atlı Otel, 26 superior odası, 14 junior suite, 2 executive suite, 1 presidential suite, 1 engelli odası ve 7/24 oda servisiyle ev ve ofis konforunu birleştiriyor.

Lüks bir otelden beklenen yüksek kalite standardı, hizmet ve donanımların çok daha fazlasını sunan ANKARA ATLI OTEL, en ince detayına kadar özenle düşünülmüş görkemli ve özgün tasarıma sahip mekanları ile ‘Evinizden uzak Eviniz’ anlayışına farklı bir boyut getiriyor.

ANKARA ATLI OTEL’in merkezinde yer alan atriumun çevresinde kurgulanan ve işlevselliğin yanı sıra estetik yaklaşımlarla tasarlanan Resepsiyon, Lounge, Micca ve Micca Bar gibi mekanlarımız, sizi bekleyen hizmet ve konforun dışında, mimarisi ile de farklılığını hissettiriyor.

img